VARTININKAMS

VARTININKAMS

Page
Set Descending Direction
Filter
Page
Set Descending Direction
Filter

Ledo ritulio vartininkas gali pagauti ritulį ir taip sustabdyti žaidimą, todėl jam yra reikalinga ne tik speciali apranga, bet taip pat ir papildomos apsaugos, kurios padeda išvengti galimų traumų. Šios pozicijos žaidėjas savo saugumui turėtų skirti ypatingą dėmesį, todėl svarbu pasirūpinti, kad vartininko apsaugos būtų tinkamai pasirenkamos. Mūsų parduotuvėje rasite tikrai didelį būtent vartininkams skirtų prekių pasirinkimą (siūlomos kaklo, kelių apsaugos, šalmai, treniruotėms skirta produkcija, ir t.t.), todėl galėsite nuspręsti, kokia produkcija geriausiai pateisintų jūsų poreikius.

Vartininko apsaugos

Ledo ritulio žaidėjai turi pasirūpinti įvairiomis apsaugomis, kurios gali padėti užtikrinti didesnį saugumą, o vartininko apsaugos turėtų būti pasirenkamos papildomai: šios pozicijos žaidėjams taip pat reikalinga kaklo apsauga, tikrai kokybiškos kelių apsaugos, ir t.t.  Vartininko apsaugos pasirenkamos pagal tai, kokio amžiaus žaidėjams jos yra pritaikytos (vaikams, paaugliams, jaunuoliams ar suaugusiesiems), pagal gamintoją, kainą, ir t.t. Kokybiškos vartininko apsaugos nėra labai pigios, tačiau tuomet, jei kaina yra vienas svarbiausių kriterijų, galima pasirinkti produkcijos atranką pagal kainų intervalą, ir tai gali gerokai pagreitinti paiešką.

Kelių apsaugos

Vartininko kelių apsaugos savo pagrindinę funkciją atliks tik tuomet, jei bus pasirenkamas tinkamas dydis. Renkantis tokią produkciją rekomenduojama išmatuoti koją keliose jos vietose: virš kelio, aplink kelį ir žemiau jo, tačiau įprastai kelių apsaugos yra pasirenkamos pagal žaidėjo ūgį. Jei kelių apsaugos bus perkamos fizinėje prekybos vietoje, tokiu atveju turėsite galimybę jas pasimatuoti, tačiau internetinėje parduotuvėje taip pat galėsite išsirinkti tinkamas apsaugas, o prireikus paprasčiausiai galėsite pasikonsultuoti su parduotuvės darbuotojais.

Ledo ritulio vartai

Ledo ritulio vartai – vienas svarbiausių šio žaidimo elementų, todėl vartininkų treniruotėms šis inventorius yra itin svarbus. Ledo ritulio vartai gali būti pasirenkami pagal jų ilgį bei plotį, pagal tai, iš kokių medžiagų jie yra pagaminti, pagal prekinį ženklą, ir t.t. Gana dažnai ledo ritulio vartai pasirenkami ir pagal jų kainą, tačiau reikėtų įvertinti tai, ar pasirinkta produkcija bus tikrai ilgaamžė ir atlaikys net ir labai intensyvias treniruotes. Taigi, pirmiausia įsitikinkite, ar ledo ritulio vartai yra pakankamai kokybiški.

Kita vartininkams skirta produkcija

Ledo ritulio vartininkas taip pat turi pasirinkti šios pozicijos žaidėjui pritaikytą šalmą, pačiūžas, lazdą, ir t.t. Visuomet svarbu pasirūpinti, kad pakankamai dėmesio būtų skiriama saugumui, todėl vartininko apsaugos neabejotinai yra pirmoje vietoje. Vis dėlto, kuomet siekiama kuo geresnių žaidimo rezultatų, būtina pakankamai daug treniruotis, todėl ledo ritulio vartai bei tinkamos lazdos  bei gaudyklės yra pagrindiniai vartininkų atributai.