PIRŠTINĖS

PIRŠTINĖS

Page
Set Descending Direction
Filter
Page
Set Descending Direction
Filter

Ledo ritulio pirštinės – viena svarbiausių šiuo sportu užsiimančių asmenų aprangos detalių. Svarbu pasirūpinti, kad pirštinės tinkamai priglustų prie rankų ir nevaržytų judesių, nes priešingu atveju laikyti ledo ritulio lazdą bus labai nepatogu. Mūsų parduotuvėje rasite tikrai didelį ledo ritulio pirštinių pasirinkimą, tad atsižvelgę į keletą svarbiausių kriterijų tikrai galėsite atrasti labiausiai tinkančią produkciją.

Ledo ritulio pirštinių dydis

Ledo ritulio pirštinių dydis yra nurodomas skaičiais, tačiau tuomet, jei  tokias pirštines rinksitės pirmą kartą, tikėtina, kad tai jums nieko nesakys. Vaikiškos ledo ritulio pirštinės įprastai būna 8, 9 arba 10 dydžio, skirtos jaunuoliams – 11 arba 12 dydžio, o suaugusiems skirtos ledo ritulio pirštinės dažniausiai būna 13, 14 arba 15 dydžio. Rasti tinkamas pirštines galėsite jas pasimatavę, o tuomet, jei jas rinksitės internetu, turėsite atsižvelgti į savo ūgį ir svorį: pavyzdžiui, 168-180 cm žaidėjas, sveriantis 55-73 kg, turėtų rinktis 11 dydžio pirštines.

Pirštinių gamintojas

Sportininkai visada tikisi, kad ledo ritulio pirštinės ne tik užtikrins pakankamai gerą apsaugą, bet taip pat bus patvarios ir ilgaamžės. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite puikiai žinomų ir gerų atsiliepimų sulaukiančių gamintojų produkcijos: prekiaujame „Warrior“, „Bauer“, „CCM“ ir kitų prekinių ženklų pirštinėmis. Kiekvienas pirkėjas turi galimybę pasirinkti jam tokį prekinį ženklą, kuriuo pasitiki labiausiai.

Pirštinių delnai

Mūsų parduotuvėje yra siūlomos ne tik ledo ritulio pirštinės, bet taip pat ir jų delnai. Nieko keisto, kad būtent ši pirštinių dalis nusidėvi greičiausiai, todėl nebūtina investuoti į naujų pirštinių įsigijimą – paprasčiausiai pakeiskite šią pirštinių dalį nauja.

Pirštinių kaina

Mūsų internetinėje parduotuvėje siūlomos ledo ritulio pirštinės gali būti rūšiuojamos pagal kainų intervalą. Būtent tai gali padėti pagreitinti jūsų paiešką, ir išsirinkti tinkamą produkciją  galėsite gerokai paprasčiau. Gera žinia yra tai, kad mūsų internetinėje parduotuvėje siūlomoms prekėms dažnai yra taikomos akcijos, todėl tai tikri suteiks galimybę produkcijos įsigyti gerokai pigiau.

Patogus prekių rūšiavimas

Norite tinkamas pirštines išsirinkti dar greičiau? Tą tikrai nebus sudėtinga įgyvendinti: mūsų internetinėje parduotuvėje ledo ritulio pirštinės gali būti pasirenkamos pagal įvairias jų savybes. Turėsite galimybę pasirinkti pirštines, skirtas vaikams, jaunuoliams arba suaugusiesiems, nustatyti dominantį pirštinių dydį, pasirinkti šios produkcijos spalvą, kainų intervalą, ir t.t. Būtent tai gali padėti gerokai palengvinti jūsų paiešką, o tuomet, jei kiltų tam tikrų klausimų, drąsiai kreipkitės į mūsų parduotuvės konsultantus.