LEDO RITULIO PAČIŪŽOS

LEDO RITULIO PAČIŪŽOS

Išvalyti
Page
Set Descending Direction
Filter
Page
Set Descending Direction
Filter

Kaip išsirinkti ledo ritulio pačiūžas?

Pačiūžos – labai svarbus kiekvieno ledo ritulininko inventorius, kurio pasirinkimui vertėtų skirti pakankamai dėmesio. Klaidinga manyti, kad tinkamas pačiūžas galima išsirinkti tik fizinėje parduotuvėje – jei būsite pakankamai atidūs ir nepriimsite skubotų sprendimų, tinkamiausias pačiūžas tikrai galėsite įsigyti internetu. Taigi, kaip rasti tinkamiausias prekes?

Pirmiausia pasirinkite ledo ritulio žaidėjo amžių

Ledo ritulio pačiūžos gali būti skirtos vaikams, paaugliams arba suaugusiesiems. Renkantis šias prekes internetu labai paprasta atlikti siūlomos produkcijos rūšiavimą – pasirinkę pačiūžų atranką pagal šią savybę galėsite susiaurinti savo paiešką ir pasirinkti labiausiai tinkančias prekes.

Ledo ritulio pačiūžų gamintojas

Ledo ritulio pačiūžų prekiniai ženklai įprastai turi nemažą įtaką šios produkcijos ilgaamžiškumui, tad vertėtų pakankamai dėmesio skirti  vartotojų atsiliepimų analizei. Mūsų parduotuvėje rasite puikiai įvertinto Kanados gamintojo CCM pačiūžų bei puikiai žinomo Bauer prekinio ženklo produkcijos. Rinkdamiesi pačiūžas tiesiog galėsite pasirinkti prekių atranką pagal gamintoją, ir tai padės susiaurinti paiešką.

Pačiūžų dydis

Mūsų internetinėje parduotuvėje ledo ritulio pačiūžas gana greitai galėsite pasirinkti pagal jų dydį, tačiau svarbu žinoti, kad įvairių gamintojų žymimi dydžiai gali skirtis: pavyzdžiui, vienų gamintojų pačiūžų dydžiai gali būti nuo 1 iki 13, o kitų – nuo 32 iki 47 (pavyzdžiui, 6 dydžio pačiūžos atitiktų mums įprastą 39 dydį). Renkantis pačiūžas taip pat ne ką mažiau svarbu ir tai, koks yra jų plotis, kuris yra žymimas nuo D, EE arba R raidėmis: D plotis yra laikomas standartiniu, R pačiūžos yra kiek platesnės už D, o EE plotis yra didžiausias. Taigi, jei ieškote pačiūžų itin plačiai pėdai, tikrai nesuklysite pasirinkdami EE pločio pačiūžas.

Kiti svarbūs kriterijai

Ledo ritulio pačiūžos taip pat gali būti pasirenkamos ir pagal jų kainą: mūsų internetinėje parduotuvėje turėsite galimybę atlikti prekių paiešką pagal tam tikrą kainų intervalą, ir tai leis kur kas greičiau rasti tokių prekių, kurios geriausiai atitiktų jūsų finansinę situaciją. Jei kiltų tam tikrų klausimų ar abejonių, tiesiog susisiekite su mumis, ir mes jums padėsime išsirinkti tinkamiausias pačiūžas.