LEDO RITULIO LAZDOS

LEDO RITULIO LAZDOS

Išvalyti
Page
Set Descending Direction
Filter
Page
Set Descending Direction
Filter

Kaip pasirinkti ledo ritulio lazdą?

Ledo ritulio lazda – pats svarbiausias ledo ritulininko įrankis, todėl šios įrangos pasirinkimui vertėtų skirti pakankamai dėmesio. Ledo ritulio lazdos yra skirstomos į kelias grupes – jos yra skirtos vaikams, paaugliams, jauniams ir suaugusiems. Ledo ritulio lazda gali būti laikoma kaire arba dešine ranka – pasirinkti tinkamą lazdą galėsite įvertinę, kuria ranka jums yra patogiau laikyti grindų šepetį. Mūsų parduotuvėje rasite platų ledo ritulio lazdų pasirinkimą, kurios yra skirtos laikyti ir kaire, ir dešine ranka, todėl tikrai rasite jums labiausiai tinkančius pasirinkimus.

Ledo ritulio lazdos tipas

Medinės ledo ritulio lazdos yra vienos pigiausių, tačiau svarbu žinoti, kad toks inventorius nėra toks tvirtas kaip iš kitų medžiagų pagamintos lazdos. Be to, medinės lazdos yra ganėtinai sunkios, todėl žaidimo metu gana greitai pavargstama (lengvesnės yra lazdos, pagamintos iš poliamido ar iš įvairių sudėtinių dalių). Vientisos ledo ritulio lazdos yra vienos populiariausių, tačiau tuomet, jei tokia lazda sulūžtų ar būtų kitaip pažeista, tektų įsigyti naują ledo ritulio įrankį. Kas kita, jei yra naudojamos sudedamosios lazdos – jų atskiros dalys gali būti pakeičiamos naujomis, be to, iš atskirų dalių galima surinkti tokią lazdą, kuri žaidėjui būtų tikrai patogi (tai itin palanku pradedantiesiems ledo ritulininkams). Vis dėlto, sudedamosios lazdos pasižymi ne tokiomis geromis žaidimo savybėmis, tad prieš įsigyjant naują lazdą reikėtų tai įvertinti.

Ledo ritulio lazdos kietumas

Ledo ritulio lazdų kietumas yra žymimas pagal Easton skalę: kietumo koeficientas nurodomas 40-120 intervalu. Pasirinkti tinkamą ledo ritulio lazdos kietumą nėra labai sudėtinga – jis beveik atitinka žaidėjo masę kilogramais. Minkštų ledo ritulio lazdų kietumas yra 65-75, vidutinio kietumo – 75-85, kietų – 85-100, o ypatingai kietų – 100-120.

Kiti svarbūs kriterijai

Tinkamas ledo ritulio lazdas taip pat galite pasirinkti pagal jų gamintoją, kainą, lazdos kampą, ir t.t. Mūsų internetinėje parduotuvėje išsirinkti tinkamas ledo ritulio lazdas galėsite pagal visas šias savybes, o tuomet, jei kiltų klausimų ar dvejonių, tiesiog susisiekite nurodytais kontaktais, ir mes pasistengsime suteikti visą jus dominančią informaciją.