Garantija ir grąžinimas

GRĄŽINIMO SĄLYGOS

 • Jei norite atsisakyti internetinėje parduotuvėje įsigytos prekės, turite nusiųsti prekę atgal į Hockeypoint.lt :Ventspils iela 50 , Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1002

 • Prekę galima grąžinti per 30 kalendorinių dienų nuo pirkimo dienos.

 • Gavę prekę įsitikinkite, kad ji visiškai atitinka užsakytą - gamintojas, modelis, spalva, dydis ir kiti svarbūs parametrai.

 • Jei norite pasinaudoti atsisakymo teise – laikykitės šių rekomendacijų:

  • patikrinkite, bet nenaudokite prekės.

  • išsaugokite ir nepažeiskite originalios prekės pakuotės ir neiškomplektuokite jos.

 • Grąžinant prekę pinigai už grąžintą prekę bus pervesti į Jūsų banko sąskaitą, iš kurios buvo atliktas mokėjimas, per 5 (penkias) darbo dienas nuo prekės grąžinimo.

 • Grąžinant ar apkeičiant prekes pristatymo mokestis negrąžinamas ir neatlyginamas!

 • Internetinėje parduotuvėje įsigytas prekes galima grąžinti tik jas pristačius į Hockeypoint.lt : Ventspils iela 50 , Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1002, atsivežant patiems arba naudojantis kurjerių tarnyba. OMNIVAS, DPD ar VENIPAK siuntų terminalai gali būti naudojami ir smulkesnėms prekėms, nurodant T/C Spice Lielirbes iela 29, Rīga, LV-1046 ir tel.nr. (+371) 28 3939 89 arba kitu pristatymo būdu. 

 

JŪSŲ TEISĖS

Jums priklauso visos teisės, numatytos taikomuose teisės aktuose dėl jūsų asmens duomenų tvarkymo, ypač šios teisės:

 • Teisė gauti informaciją apie asmens duomenų tvarkymą: ši privatumo politika suteikia jums plačią supratimą, kaip "Hockeypoint.lt" tvarko jūsų asmens duomenis: norėdami gauti daugiau konkretių duomenų, prašome kreiptis į "Hockeypoint.lt".
 • Teisė gauti savo asmens duomenis pagal galiojančius įstatymus.
 • Teisė atnaujinti ir ištaisyti duomenis: bet kuriuo metu galite prašyti atnaujinti savo duomenis ir ištaisyti netikslios informacijos. Tai galite padaryti siųsdami prašymą "Hockeypoint.lt" arba naudodamiesi "Hockeypoint.lt" saviaptarnos platforma.
 • Teisė prieštarauti: jūs turite teisę prieštarauti teisėtai "Hockeypoint.lt" interesui tvarkyti savo duomenis.
 • Teisė apriboti duomenų tvarkymą: galite paprašyti "Hockeypoint.lt" riboti jūsų asmens duomenų tvarkymą.
 • Teisė ištrinti duomenis: galite paprašyti "Hockeypoint.lt" ištrinti jūsų asmens duomenis.
 • Teisė atšaukti sutikimą tvarkyti asmens duomenis: jei jūsų asmens duomenų tvarkymas grindžiamas jūsų sutikimu, bet kuriuo metu galite atšaukti, duotą "Hockeypoint.lt", ir "Hockeypoint.lt" nutrauks jūsų duomenų tvarkymą dėl šiame tiksle.
 • Teisė perleisti duomenis: galite prašyti, kad "Hockeypoint.lt" pateiktų jums teiktas asmens duomenis rašytine forma arba plačiai priimtinu elektroninio formato formatu. Techniškai įmanoma, galite taip pat paprašyti "Hockeypoint.lt" perduoti šią informaciją trečiosios šalies paslaugų teikėjui.

Norėdami pasinaudoti šiomis teisėmis, prašome susisiekti su "Hockeypoint.lt" naudodamiesi "Kontaktiniai duomenys" skyriuje pateiktais duomenimis. Kai kurių atvejų, kai reikalingas papildomas prieigos ar duomenų apdorojimas, galime paprašyti jūsų pateikti elektroniniu būdu pasirašytą dokumentą tinkamam asmens identifikavimui. Atkreipkite dėmesį, kad "Hockeypoint.lt" visada atsakys į prašymus kuo greičiau, tačiau atsakomi gali užtrukti iki 30 dienų, todėl "Hockeypoint.lt" maloniai prašo jūsų palaukti kol gausite mūsų atsakymą.

"Hockeypoint.lt“ užtikrins asmens duomenų subjektų teisių laikymąsi pagal galiojančius teisės aktus. Atkreipkite dėmesį, kad "Hockeypoint.lt" privatumo politikoje nurodytos asmens duomenų subjektų teisės nėra absoliutus ir neapribojamas. Jūsų teisės kartais gali būti apribotos dėl kitų asmens duomenų subjektų teisių arba teisėtų „Hockeypoint.lt“ interesų.

 

BENDRASIAI

1.1 Šis dokumentas nustato sutartį tarp jus (Pirkėjas, jūs) ir SIA „SPORTS LUKSS“ (registracijos adresas: ,Augšiela 1, Rīga, LV –1009, Latvia , Adress: Ventspils iela 50 , Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1002,  El. paštas: [email protected], PVM kodas: LV40103087159, registracijos numeris: 40103087159  („SPORTS LUKSS“, mes; kartu - Šalys, atskirai - Šalis) dėl jūsų naudojimosi  Hockeypoint.lt(Svetainė) perkant prekes.

1.2 Perkant svetainėje, pirkėjas patvirtina, kad jis perskaitė ir sutinka laikytis šių Sąlygų ir nuostatų bei „Hockeypoint.lt“ privatumo politikos.

1.3 Esant prieštaravimui tarp šalių susitarimų, taikomoji tvarka bus tokia: (i) Specialūs terminai (jei tokie yra); (ii) Privatumo politika; (iii) Sąlygos ir nuostatos. Todėl aukščiau išvardytos sąlygos turės pirmenybę prieš mažiau svarbias sąlygas (pavyzdžiui, specialūs terminai bus pirmesni nei Sąlygos ir nuostatos).

1.4 Šie Sąlygos ir nuostatos negali prieštarauti Latvijos Respublikos galiojančioms teisės normoms ir, esant ginčams arba trūkstamai informacijai, jiems būtų papildyti taikomosios teisės.

1.5 Prekių pirkimas iš „Hockeypoint.lt“ yra skirtas asmenims, sukakusiems 18 metų. Asmenys, kurie yra jaunesni nei 18 metų arba nepilnamečiai savo vietos jurisdikcijoje, negali užsisakyti. Pateikdami užsakymą svetainėje, patvirtinate, kad jums yra bent 18 metų arba gavote leidimą užsisakyti iš savo tėvo / globėjo, kuris yra bent 18 metų amžiaus ir priėmė šias Sąlygas ir nuostatas jūsų vardu.

1.6 „Hockeypoint.lt“ pasilieka teisę vienašališkai keisti šias Sąlygas ir prekių kainas dėl savo verslo veiklos, konkurencingumo, nuolatinio augimo ir prekių asortimento plėtros ar keitimo. Šių Sąlygų ir prekių kainų pakeitimai įsigalioja nuo jų paskelbimo Svetainėje. Jei jūs užsisakėte prieš šias Sąlygas įsigaliojant, taikomos jūsų užsakymo metu galiojančios sąlygos, nebent kitu būdu numato įstatymas ar šios Sąlygos.

 

ATTENTION! Sticks MUST have original manufacturers stickers, barcodes etc. still on the stick.

 

Daugiau informacijos apie prekių grąžinimą rašykite el.paštu [email protected]