LAZDOS

LAZDOS

Išvalyti
Page
Set Descending Direction
Filter
Page
Set Descending Direction
Filter

Ledo ritulio lazda – vienas svarbiausių šio žaidimo elementų, todėl tinkamos ledo ritulio lazdos pasirinkimui vertėtų skirti pakankamai dėmesio.  Prekyboje šiuo metu yra siūlomos labai įvairios ledo ritulio lazdos, tad nieko keisto, kad gana dažnai yra keliamas klausimas, kokia produkcija galėtų būti pačiu geriausiu pasirinkimu. Jei atsižvelgsite į keletą svarbiausių kriterijų, tikėtina, kad išsirinkti tokią produkciją galėsite gerokai paprasčiau. Taigi, ką svarbu įvertinti?

Ledo ritulio lazdos ilgis

Ledo ritulio lazdos turi būti pritaikytos žaidžiančio asmens ūgiui, nes priešingu atveju smūgiuoti bus labai nepatogu, ir dėl to gali nukentėti žaidimo rezultatai. Ledo ritulio lazda gali būti skirta vaikams (4-7 m.), paaugliams (7-14 m.), jaunuoliams (14-17 m.) arba suaugusiesiems (nuo 17 m.)

Kuria ranka laikysite lazdą?

Jei esate dešiniarankiai, ledo ritulio lazda nebūtinai bus laikoma dešine ranka, todėl tuomet, jei dar tik ruošiatės pradėti žaisti ledo ritulį, ir nežinote, kurios pusės lazdą vertėtų pasirinkti, pirmiausia išsiaiškinkite, kuria ranka bus patogiau laikyti lazdą. Kaip tą padaryti? Paprasčiausiai išplaukite grindis, ir stebėkite, kuria ranka laikote šluotą! Nors šis patarimas skamba labai buitiškai, tačiau tai gali padėti išsiaiškinti, kokios pusės ledo ritulio lazda bus reikalinga.

Ledo ritulio lazdos kaina

Renkantis tokią produkciją dėmesys neretai krypsta į tai, kiek pinigų teks paskirti. Ledo ritulio lazdos kaina gali labai varijuoti: tai priklausys nuo gamintojo, ledo ritulio lazdos tvirtumo, ir t.t. Jei ledo ritulio lazdos kaina jums yra vienas svarbiausių kriterijų, turėsite galimybę pasirinkti prekių rūšiavimą pagal kainą, ir tai padės greičiau išsirinkti tinkamą produkciją.

Surenkama ar vientisa ledo ritulio lazda?

Vientisa ledo ritulio lazda pasirenkama bene dažniausiai, tačiau tuomet, jei bus pažeista kuri nors jos dalis, teks įsigyti naują lazdą. Surenkamos ledo ritulio lazdos kaina bus didesnė, tačiau lazdai sulūžus teks pakeisti tik pažeistą jos dalį, todėl toks sprendimas gali būti tikrai palankus. Lazdos gali būti medinės arba sudedamosios: medinės ledo ritulio lazdos kaina bus mažesnė, tačiau svarbu įvertinti, kad tokia lazda nebus pakankamai tvirta. Be to, tokia lazda yra ganėtinai masyvi, todėl žaidimo sąlygos gali būti kiek apsunkintos. Jei ledo ritulio lazdos kaina bus vienas svarbiausių kriterijų, atsižvelkite ne tik į jos prekinį ženklą, bet taip pat ir į tai, iš kokių medžiagų ji pagaminta.

Į ką dar vertėtų atsižvelgti?

Ledo ritulio lazdos pasirenkamos ir pagal kietumą (jos yra žymimos pagal Easton skalę, kurios rodmenys beveik idealiai atitinka ir rekomenduojamą žaidėjo svorį): minkštos lazdos labiausiai tinka 65-75 kg žaidėjams, paprastos – 75-85 kg, kietos – 85-100 kg, o ypatingai tvirtos – žaidėjams, kurie sveria 100 kg ir daugiau.