Suaugusiųjų Kojų Apsaugos

Suaugusiųjų Kojų Apsaugos

Suaugusiųjų Kojų Apsaugos
Set Descending Direction
Filter
Set Descending Direction
Filter

Kaip išsirinkti ledo ritulininkams skirtas kojų apsaugas?

Kojų apsaugos yra svarbios dažname sporte, tad ir ledo ritulys taip pat nėra išimtis. Tinkamai pasirinktos kojų apsaugos gali gerokai sumažinti traumų tikimybę, todėl žaidimas taps gerokai saugesnis. Suaugusiesiems skirtų kojų apsaugų pasirinkimas yra ganėtinai didelis, tad išsirinkti tinkamas prekes galėsite gerokai paprasčiau, jei atsižvelgsite į keletą svarbiausių kriterijų. Taigi, ko vertėtų nepamiršti renkantis tokią produkciją?

Numatykite biudžetą

Jei suaugusiųjų kojų apsaugos yra perkamos internetu, paprasčiausias būdas susiaurinti paiešką – tiesiog pasirenkant tam tikrą kainų intervalą. Mūsų parduotuvėje galėsite įsigyti tokių apsaugų, kurių kaina yra iki 99,99 € arba nuo 100 €, tad pasirinkite jus dominantį kainų intervalą, ir rasti tinkamiausią pasirinkimą nebus labai keblu.

Kojų apsaugų gamintojas

Bauer, CCM ir Warrior – tai gamintojai, kurie jau spėjo užsitarnauti ledų ritulininkų pasitikėjimą, todėl mūsų internetinėje parduotuvėje rasite šių prekinių ženklų kojų apsaugų. Jei dvejojate, kurio gamintojo kojų apsaugos yra tikrai vertos jūsų dėmesio, paprasčiausiai pasidomėkite vartotojų atsiliepimais, ir tai leis priimti tam tikrus sprendimus.

Suaugusiųjų kojų apsaugų dydžiai

Suaugusiųjų kojų apsaugos gali būti žymimos skaičiais nuo 13 iki 18 arba raidėmis  L, XL, ir t.t. Dydžių lentelėse yra nurodyta, kokie kojų apsaugų dydžiai yra priskiriami tam tikro ūgio asmenims, ir tai gali padėti kur kas paprasčiau išsirinkti tinkamas prekes. Pavyzdžiui, jei jūsų ūgis yra 180 cm, jums tikriausiai  reikės rinktis 15 dydžio kojų apsaugas, tačiau taip pat vertėtų atsižvelgti ir į lentelėje pateiktus kojos apimties duomenis. Vis dėlto, tai tėra preliminarūs duomenys – dėl tam tikrų priežasčių jums gali būti reikalingas mažesnis ar didesnis dydis.

Kas dar gali būti svarbu?

Kai siekiama, kad ledo ritulio apranga atrodytų tiesiog nepriekaištingai, taip pat palanku atsižvelgti ir į kojų apsaugų dizainą. Mūsų parduotuvėje rasite ganėtinai platų įvairių kojų apsaugų pasirinkimą, tad turėsite galimybę nuspręsti, kokie sprendimai yra tinkamiausi būtent jums. Jei renkantis prekes kiltų tam tikrų klausimų, ar tiesiog norėtumėte pasikonsultuoti, nedvejodami susisiekite nurodytais kontaktais, ir netrukus gausite visą jums dominančią informaciją.