APSAUGOS

APSAUGOS

Page
Set Descending Direction
Filter (2)
Page
Set Descending Direction
Filter (2)

Sporte įvairių traumų ne visada pavyksta išvengti, ir ledo ritulys taip pat nėra išimtis. Šis sportas reikalauja ypatingai greitos reakcijos bei puikaus fizinio pasirengimo, o žaidimo metu būtina pasirūpinti, kad traumų tikimybė būtų kiek įmanoma mažesnė. Ledo ritulio apsaugos neapsiriboja vien tik alkūnių bei kelių apsauga – sportininkams taip pat reikalingi šalmai, dantų apsaugos, ir t.t. Žaidimo metu išvystomas labai didelis greitis, todėl kiekvienam, besirūpinančiam savo sveikata, svarbu pasirinkti tinkamas apsaugos priemones, kurių prekyboje šiuo metu yra tikrai nemažai.

Svarbiausia – kokybė

Ledo ritulio apsaugos turi būti patvarios ir atlaikančios smūgius, tad nieko nuostabaus, kad renkantis tokią produkciją dėmesys krypsta į tai, koks yra jos gamintojas. Nesvarbu, kokio tipo produkcija jus domina – dantų apsaugos, kojų apsaugos ar kitos prekės, pravartu atsižvelgti į tai, kokio prekinio ženklo gaminiai yra sulaukę geriausių įvertinimų. Mūsų internetinėje parduotuvėje siūlomos tik klientų pasitikėjimą pelniusių gamintojų prekės: „Bauer“ apsauginiai šortai, „Warrior“ pirštinės, „CCM“ kojų apsaugos, ir t.t.

Patogi prekių atranka

Dantų apsaugos, kojų apsaugos ir kitos ledo ritulio apsaugos gali būti pasirenkamos pagal tam tikrus jus dominančius kriterijus. Pavyzdžiui, kojų apsaugos bus pasirenkamos gerokai paprasčiau, jei pirmiausia pasirinksite, kam ši produkcija yra skirta (vaikams, jaunuoliams ar suaugusiesiems), pasinaudosite gamintojų pasirinkimo filtru, numatysite, kokią pinigų sumą galite skirti dantų apsaugos ar kitos produkcijos įsigijimui, ir t.t. Pagal tam tikrus svarbiausius kriterijus rasti jus dominančias prekes galėsite gerokai paprasčiau, tad tam nereikės skirti pernelyg daug laiko.

Atsargumas gėdos nedaro

Nors gali atrodyti, kad tam tikros ledo ritulio apsaugos yra nebūtinos (pavyzdžiui, dantų apsaugos, kojų apsaugos, ir t.t.), tačiau toks nusistatymas gali baigtis tikrai didele nelaime. Niekam ne paslaptis, kad sportinių traumų gydymas  gali būti ilgas ir labai sudėtingas, todėl tai pareikalaus ne tik  jūsų pastangų, bet taip pat ir išlaidų, kurios kartais prasilenkia su finansinėmis galimybėmis.  Be to, ledo ritulio apsaugos gali garantuoti, kad šiuo sportu galėsite užsiimti dar tikrai ilgai – juk kartais patirtos traumos nebeleidžia grįžti į sporto aikštelę.

Pasitarkite su konsultantais

Jei kiltų dvejonių, kokios dantų apsaugos, kojų apsaugos  ar kita ledo ritulininkams skirta produkcija galėtų būti geriausiu pasirinkimu, tiesiog susisiekite su konsultantais, kurie jums duos tikrai naudingų patarimų, ir padės paprasčiau išsirinkti tinkamiausias prekes. Pasitarę su profesionalais galėsite būti garantuoti, kad ledo ritulio apsaugos atliks pagrindinę savo funkciją, ir jums nereikės nerimauti, kad dėl savo neapdairumo patirsite rimtų traumų